Edukacja

SMARTTECH 3D edu – program dla edukacji.

Jesteśmy w 100% polską firmą, która od samego początku jest mocno związana z ośrodkami edukacyjnymi. Doskonale znamy ich potrzeby i procedury związane z zakupem nowych urządzeń, dlatego wiele z nich zaufało właśnie nam kupując system do skanowania 3D. Przy współpracy z jednostkami oświatowymi istotną rolę odgrywa indywidualne podejście do klienta, gotowość i chęć rozwoju, a także możliwość upgrade’u wcześniej zakupionych urządzeń. Jako producent spełniamy te wszystkie wymagania, gwarantując jednocześnie wsparcie techniczne i serwis na miejscu u klienta.


Jako firma z własnym działem Badawczo Rozwojowym podejmiemy współpracę z jednostkami badawczymi (uczelniami, instytutami) w zakresie wspólnych innowacyjnych projektów mających na celu rozwój produktów. Zapraszamy do kontaktu.


Oferujemy: 

 • Specjalistyczne systemy pomiaru kształtu 3D obiektów rzeczywistych – skanery 3D w rożnych technologiach – światło strukturalne i laserowe. Jako jedyni w Polsce projektujemy i budujemy systemy pomiaru bezdotykowego dostosowane do konkretnych wymagań jednostek edukacyjnych w zależności od ich profilu i przewidzianych zastosowań (pomiar obiektów technicznych, biologicznych, artystycznych itp.). Nasze skanery3D pracują m.in. w: Politechnika Warszawska, Politechnika Poznańska, Politechnika Rzeszowska, Politechnika Śląska, Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, Uniwersytet Warszawski.
 • Kompleksowe dostawy wyposażenia dla laboratoriów szybkiego prototypowania (rapid prototyping) i wirtualnej rzeczywistości – skanery3D, drukarki3D, stacje robocze, oprogramowanie. Służymy fachową pomocą i doradztwem w zakresie doboru różnych technik pomiarowych oraz konsultacjami w sprawie odpowiedniego oprogramowania i sprzętu komputerowego.
 • Pomoc w przygotowaniu dokumentacji koniecznej do złożenia wniosków o dotacje, grantów, dokumentacji przetargowej.
 • Udostępnienie materiałów dydaktycznych użytkowanych przez naszych klientów w procesie edukacyjnym – skrypty laboratoryjne itp.
 • Usługowe pomiary 3D do zastosowań inżynierii odwrotnej i szybkiego prototypowania.
 • Najlepsze oprogramowanie do edycji danych pomiarowych i kontroli jakości wykonanych obiektów (Mesh3D, Geomagic, Rapidform, FringeApplication) ze specjalnymi zniżkami dla edukacji.
 • Skanery3D ze specjalnymi zniżkami dla jednostek oświatowo/edukacyjnych –najlepsze ceny w Polsce!
 • Szkolenia dla użytkowników skanerów3D oraz autoryzowane szkolenia z oprogramowania Mesh3D i Geomagic.
 • a także NOWOŚĆ – dostarczanie specjalistycznych stanowisk badawczych do celów naukowych i edukacyjnych (dostosowanych do specyficznych wymagań aplikacji)

 


Kompleksowe wyposażenie nowoczesnych pracowni szybkiego prototypowania: 

 • skanery 3D,
 • oprogramowanie RE,
 • drukarki 3D,
 • komputery i akcesoria.

System został wdrożony już na ponad 30 uczelniach i szkołach technicznych (dostępne opracowania i skrypty dydaktyczne). Trwała i zamknięta obudowa skanera 3D z wewnętrznym systemem ISA (Internal Shock Absorber), zapewnia długotrwałe i bezpieczne użytkowanie urządzenia. Zaawansowana technologia pozwala na jednoczesny pomiar kształtu obiektu i jego tekstury oraz zapewnia możliwość skanowania w trybie ULTRA-FAST (czas pomiaru 2s, pozwala na pomiar obiektów ruchomych typu twarz, rośliny itp.).


Film przedstawiający proces inżynierii odwrotnej – skanowanie 3D do programów CAD

 

Komentowanie jest wyłączone