Specjalna promocja świąteczno-noworoczna na pakiet edukacyjny – skaner 3D i drukarka 3D teraz 20% taniej

Firmy SMARTTECH (producent skanerów 3D) i 3D Phoenix (dystrybutor drukarek 3D Zortrax) przygotowały ofertę na specjalny pakiet edukacyjny w cenie obniżonej o 20%.

Oferta specjalna skaner 3D SMARTTECH scan3D UNIVERSE SP oraz drukarka 3D ZORTRAX M200 to idealny zestaw do nauki nowych technologii 3D. Rozwiązania firmy SMARTTECH zostały wdrożone na wielu uczelniach dzięki wysokiej jakości i prostocie użytkowania. Ich idealne uzupełnienie stanowią drukarki 3D Zortrax, które zasłynęły na rynku z łatwej obsługi i niezawodności. Poza samymi urządzeniami w zestawie znajduje się 10 licencji oprogramowania do edycji wyników pomiarowych SMARTTECH3Dmeasure oraz 5 szpul materiału Z-ABS do drukowania 3D.

W skład zestawu wchodzą:

  • Skaner 3D SMARTTECH scan3D UNIVERSE SP 2MPix -20% taniej
  • Drukarka 3D ZORTRAX M200 -20% taniej
  • Pakiet 10 licencji SMARTTECH3Dmeasure – GRATIS
  • 5 szpul materiału Z-ABS (po 800g) – GRATIS

Przy zakupie zestawu można zaoszczędzić ponad 10 000 zł netto.
Dodatkowo do celów edukacyjnych możliwy jest zakup bez podatku VAT.
W ofercie specjalnej dla firm cena zestawu obniżona jest o 10%.

Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu z działem handlowym firmy SMARTTECH oraz 3D Phoenix. Zapytaj także o ofertę specjalną dla firm. Promocja ograniczona czasowo – trwa od 14.12.2017 do 31.01.2018.

Firmy SMARTTECH i Zortrax wspólnie dostarczyły do Agencji Rozwoju Mazowsza 180 drukarek 3D oraz skaner 3D scan3D DUAL VOLUME firmy SMARTTECH. Urządzenia trafiły do mazowieckich instytucji publicznych, takich jak szkoły, biblioteki oraz domy kultury.

W ramach programu SMARTTECH 3D EDU firma SMARTTECH dostarcza produkowane przez siebie skanery 3D do szkół, uczelni i ośrodków badawczych. Ostatnio do programu SMARTTECH 3D EDU dołączyły Centrum Nauki Kopernik oraz Zespół Szkół im. Stanisława Staszica w Ciechanowie.


Przeczytaj więcej o programie SMARTTECH 3D EDU.
Przeczytaj więcej o drukarce Zortrax M200.

Komentowanie jest wyłączone