FARO Focus3D X330

SMARTTECH_FARO_330_skanerFaro X330 to bardzo szybki i kompaktowy skaner 3D umożliwiający tworzenie precyzyjnych i szczegółowych chmur punktów. Dzięki niemu można odwzorować nawet najbardziej skomplikowany obiekt przemysłowy czy architektoniczny. Wbudowany aparat cyfrowy zapewnia pełną dokumentację. Przełomowe możliwości i niespotykana wydajność pozwalają obniżyć koszty prac inwentaryzacyjnych. Skaning laserowy to najbardziej wydajna metoda tworzenia trójwymiarowej dokumentacji wykopów, budynków, elewacji, elementów konstrukcyjnych, obiektów historycznych, zakładów i obiektów przemysłowych i wielu innych skomplikowanych obiektów.

 

  • precyzyjny i szybki – rewolucyjny moduł pomiarowy pozwala na tworzenie wysoce dokładnych chmur punktów w czasie kilku minut.SMARTTECH_FARO_330_1
  • wydajny – wyznaczenie współrzędnych jednego punktu tachimetrem trwa co najmniej sekundę. Skanerem Faro można w tym samym czasie otrzymać nawet milion punktów. W połączeniu z funkcjami automatycznego czyszczenia i składania skanów oprogramowania Faro Scene tworzy to narzędzie wprowadzające nowy poziom jakości w pracach inwentaryzacyjnych.
  • niewielki i kompaktowy – mierzący zaledwie 24x20x10 cm i ważący jedynie 5,2 kg Focus3D jest najmniejszym skanerem 3D jaki został kiedykolwiek zbudowany.
  • zarządzanie danymi – wszystkie dane zapisywane są na karcie SD co pozwala na ich łatwe i bezpieczne przesyłanie do komputera. Funkcja WEBShare programu SCENE pozwala na automatyczne udostępnianie skanów w internecie.
  • wysokowydajna bateria – zintegrowana bateria litowo-jonowa pracuje do pięciu godzin; może być ładowana w czasie pracy.

SMARTTECH_FARO_330_3 SMARTTECH_FARO_330_2


Sugerowana konfiguracja zestawu obejmuje:

(dostawę do klienta, pełne szkolenie, wsparcie techniczne posprzedażowe.)

skaner Faro Focus 3D X130 1 szt
karta SD32 GB 1 szt
przejściówka SD-USB 1 szt
ładowarka do skanera 1 szt
bateria 1 szt
okulary ochronne zielone 1 szt
kule referencyjne z magnesami 5 szt
statyw 1 szt
spodarka fotograficzna 1 szt

Świadectwo instrumentu
Przed sprzedażą każdy nowy sprzęt jest sprawdzany i w razie potrzeby rektyfikowany – klient otrzymuje świadectwo instrumentu, poświadczające poprawność pracy instrumentu.

Gwarancja autoryzowanego serwisu
Gwarancja w Polsce. Podstawą do respektowania warunków gwarancji producenta jest posiadanie oryginalnej faktury zakupu, wydanej przez dystrybutora FARO w Polsce. Klienci zyskują pewność wsparcia w przypadku jakichkolwiek problemów ze sprzętem zarówno w czasie trwania gwarancji jak i po jej upływie.

Komentowanie jest wyłączone