scan3D UNIVERSE

scan3D_universeScan3D UNIVERSE to prawdziwie UNIWERSALNA i  mobilna linia skanerów 3D typu „plug&scan” do tworzenia dokumentacji 3D obiektów technicznych, przyrodniczych i muzealnych, wyróżniająca się kompaktowością, wygodą i prostotą użytkowania, przy jednoczesnym zachowaniu maksymalnej dokładności wykonywanych pomiarów.


Oprogramowanie w które wyposażony jest skan3D UNIVERSE pozwala na tworzenie dokumentacji i modeli 3D do wirtualnych badań, zapewniając uniwersalny format zapisu danych, którego odczytanie możliwe jest w dowolnym programie obróbki chmur punktów. Do skanera dołączone jest bezpłatne oprogramowanie, Mesh Viwer, pozwalające na dzielenie się uzyskanymi rezultatami z innymi badaczami i użytkownikami.

 

Skaner scan3D UNIVERSE pozwala na bezdotykowy pomiar i dokumentację cennych obiektów muzealnych i architektonicznych. Dzięki wykorzystaniu technologii cyfrowej projekcji światła białego użytkownik może mieć pewność nie inwazyjności pomiaru. W czasie procesu skanowania równocześnie otrzymujemy  informacje o kształcie obiektu (współrzędne XYZ) oraz realistyczne odwzorowanie tekstury w każdym punkcie pomiarowym (kolory RGB). Zastosowanie wysokiej jakości kolorowych detektorów o dużej rozdzielczości gwarantuje precyzyjny pomiar oraz dokładne odwzorowanie najdrobniejszych detali.Ulotka do pobrania skaner scan3D UNIVERSE


Komentowanie jest wyłączone