Polskie skanery 3D na Targach CONTROL SHOW w Stuttgarcie.

Podczas odbywających się w ostatnich dniach niemieckich targach CONTROL SHOW w Stuttgarcie można było zapoznać się z nowościami ze świata metrologii. Wśród światowej sławy producentów maszyn pomiarowych nie mogło zabraknąć firmy SMARTTECH polskiego producenta skanerów 3D.

Polski producent zaprezentował przedpremierowo swoje najnowsze urządzenie pomiarowe skaner optyczny micron3D, stanowi on rewolucję zarówno jeśli chodzi o design karbonowej obudowy jak i użycie zielonego światła. W Polsce użytkownicy będą mogli zapoznać się z nim na premierowej prezentacji podczas Poznańskich targów ITM.

Swoją międzynarodową premierę miał też kompaktowy i mobilny skaner 3D dobrze już znany i wielokrotnie nagradzany w Polsce – scan3D UNIVERSE.

Firma SMARTTECH była jedyną Polską firmą wystawiającą się na targach, a jej stoisko cieszyło się bardzo dużą frekwencją. Wielu ze zwiedzających doceniło fakt iż w Polsce też można tworzyć urządzenia wysoce zaawansowane technologicznie. Jednocześnie przedstawiciele firm działających w branży pomiarów 3D wyraziło chęć dystrybuowania polskich produktów na rynki zagraniczne w takich krajach jak: Włochy, Niemcy, Korea czy Turcja.

Komentowanie jest wyłączone