3D SYSTEMS

 


 

Geomagic Studio – Oprogramowanie będące kompletnym rozwiązaniem w dziedzinie inżynierii odwrotnej, obsługujące w pełni ścieżkę pomiarową od chmury punktów do powierzchni parametrycznych.

 


 

Geomagic Control – Oprogramowanie do zautomatyzowanej inspekcji w procesie produkcji. Umożliwia zbudowanie w pełni cyfrowego środowiska produkcyjnego – stanowi brakujące ogniwo między systemami CAD i CAM.

 


 

Geomagic Design Direct – Pierwsze oprogramowanie, które pozwala na bezproblemowe tworzenie pełnej dokumentacji płaskiej z wielomilionowych chmur punktów pochodzących ze skanowania 3D.

 


 

Geomagic Design X – Wysokiej klasy, profesjonalne narzędzie, łączące w sobie oprogramowanie do edycji CAD oraz edycji danych skanowania 3D od postaci chmury punktów, siatek trójkątów, kończąc na powierzchniach parametrycznych.

 


 

Geomagic XOS – Program ten stanowi narzędzie służące wyłącznie do edycji danych ze skanowania 3D i tylko na etapach chmury punktów, siatki trójkątów oraz teksturowania.

 


 

Geomagic Verify – Oprogramowanie stanowiące wysoce zautomatyzowane, intuicyjne i proste w użyciu narzędzie do przeprowadzania kontroli jakości i inspekcji.

 


 

Komentowanie jest wyłączone