Oprogramowanie


SMARTTECH3Dmeasure – oprogramowanie do sterowania głowicą skanera 3D i edycji danych pomiarowych zapewniającą szybszy pomiar i wyższą jakość. Najnowsza wersja zawiera automatyczne łączenie pomiarów częściowych na markery a także przy użyciu stolika obrotowego.


Geomagic Studio – oprogramowanie będące kompletnym rozwiązaniem w dziedzinie inżynierii odwrotnej, obsługujące w pełni ścieżkę pomiarową od chmury punktów do powierzchni parametrycznych.


Geomagic Control – oprogramowanie do zautomatyzowanej inspekcji w procesie produkcji. Umożliwia zbudowanie w pełni cyfrowego środowiska produkcyjnego – stanowi brakujące ogniwo między systemami CAD i CAM.


Geomagic Design Direct – pierwsze oprogramowanie które pozwala na bezproblemowe tworzenie pełnej dokumentacji płaskiej z wielomilionowych chmur punktów pochodzących ze skanowania 3D.


Geomagic Design X – Wysokiej klasy, profesjonalne narzędzie, łączące w sobie oprogramowanie do edycji CAD oraz edycji danych skanowania 3D od postaci chmury punktów, siatek trójkątów, kończąc na powierzchniach parametrycznych.


Geomagic XOS – Program ten stanowi narzędzie służące wyłącznie do edycji danych z skanowania 3D wyłącznie na etapach chmury punktów, siatki trójkątów oraz teksturowania.


Geomagic Verify– Oprogramowanie zapewniające wysoce zautomatyzowane, intuicyjne i proste w użyciu narzędzie do prowadzenia kontroli jakości i inspekcji.


Leios 2 – to program stworzony z myślą o skanerach, skanowaniu 3D oraz wykonywaniu zadań inżynierii odwrotnej, niespotykane do tej pory funkcje opracowywania oraz narzędzia edycji i przekształcania oryginalnych chmur punktów w siatki trójkątów, to łatwiejsze i wydajniejsze przetwarzanie modeli STL w matematyczne modele CAD.


ZBrush – Oprogramowanie to jest doskonałym narzędziem do pracy nad geometrią uzyskaną za pomocą skanerów 3D. W tej chwili Zbrush jest jednym z najbardziej niezbędnych programów  w procesie skanowania i drukowania w 3D.


Agisoft PhotoScan – przeprowadza fotogrametryczną obróbkę cyfrowych zdjęć i generuje trójwymiarowe dane przestrzenne, które można wykorzystać m.in.: w aplikacjach GIS, dokumentacji i do tworzenia efektów wizualnych, a także do pośrednich pomiarów obiektów różnych rozmiarów.

Komentowanie jest wyłączone