Na targach HANNOVER MESSE odbędzie się premiera najnowszego skanera SMARTTECH 3D portable

Przemysłowe targi HANNOVER MESSE to jedno z najważniejszych wydarzeń tego typu na świecie. Hanowerskie targi co roku przyciągają firmy i specjalistów z całego świata, pozwalając wystawcom zademonstrować najnowocześniejsze technologie przemysłowe. SMARTTECH pokaże na targach swój najnowszy skaner – SMARTTECH 3D portable 1.3Mpix – zaprojektowany z myślą o błyskawicznym pomiarze przy zachowaniu pełnej mobilności.

SMARTTECH 3D portable 1.3Mpix to nowoczesny skaner przenośny dedykowany nie tylko przemysłowi, ale też medycynie za sprawą możliwości dokonania szybkiego pomiaru. Cechuje się niezwykle wysoką dokładnością na poziomie 0,06mm oraz błyskawicznym czasem skanowania nieprzekraczającym 0,2 sekundy. Urządzenie zachowuje przy tym pełną wygodę i poręczność skanowania, gdyż pomiar można wykonać trzymając skaner w dłoniach lub umieszczając go na statywie.

Mobilność zapewnia pojemna bateria, gdy wygodę użytkowania gwarantuje wmontowany w skaner ekran dotykowy, który wraz z jednostką obliczeniową pozwala wykonać nie tylko pojedyncze pomiary, ale udostępnia też możliwość łączenia ich po krzywiźnie. Intuicyjne oprogramowanie przeprowadzi operatora przez cały proces skanowania, dzięki czemu nie jest wymagane posiadanie jakiejkolwiek wiedzy metrologicznej w celu dokonania pomiaru.

Używana przez SMARTTECH 3D portable 1.3Mpix metoda mierzenia oparta o białe światło strukturalne powoduje, że urządzenie można wykorzystać także do zastosowań medycznych. W trakcie skanowania nie jest wykorzystywany laser, sama procedura zaś jest całkowicie bezdotykowa, co czyni urządzenie w 100% bezpiecznym dla człowieka.

Profesjonalne fabryczne skalibrowanie skanera SMARTTECH 3D portable 1.3Mpix potwierdza certyfikacja producenta według niemieckiej normy VDI/VDE 2634. Dokładność pomiarowa może również zostać potwierdzona przez certyfikat od niezależnego certyfikowanego laboratorium pomiarowego. Oficjalna premiera skanera SMARTTECH 3D portable 1.3Mpix odbędzie się na targach HANNOVER MESSE.

Oprócz SMARTTECH 3D portable 1.3Mpix firma SMARTTECH pokaże także skaner MICRON3D color 24Mpix zaprojektowany z myślą o precyzyjnym pozyskiwaniu danych. Urządzenie zostanie zaprezentowane wraz z najnowszą wersją oprogramowania SMARTTECH3Dmeasure v2017.

Nie ma obecnie na rynku drugiego skanera o tak wysokiej rozdzielczości jak MICRON3D color 24Mpix. Detektor urządzenia potrafi zebrać aż 24 miliony punktów pomiarowych. Taka wysoka rozdzielczość umożliwia zebranie dokładnych danych o bardzo złożonych strukturach. Ponadto czuły detektor pozwala na łatwe skanowanie obiektów błyszczących i ciemnych.

Dołączona do obydwu skanerów nowa wersja oprogramowania sterującego SMARTTECH3Dmeasure v2017 umożliwia użytkownikowi pracę z ponad 200 milionami punktów z prędkością 5 klatek na sekundę bez ryzyka awarii systemu. Ponadto możliwość wyboru zautomatyzowanego pomiaru do siatki trójkątów w formacie STL minimalizuje zaangażowanie użytkownika końcowego w post-processing. Moduł kontrolny oprogramowania SMARTTECH3Dmeasure v2017 zapewnia możliwość stworzenia kompletnego modelu 3D, a także przeanalizowania jego przekroju. Do każdego zakupionego skanera dodawana jest za darmo najaktualniejsza wersja oprogramowania SMARTTECH3Dmeasure v2017.

Odwiedź nas w trakcie HANNOVER MESSE pomiędzy 24 a 28 kwietnia 2017 roku w hali nr. 3 na stoisku C24, aby zobaczyć na własne oczy premierę jednego z najszybszych skanerów na rynku!

Przeczytaj więcej o Hannover Messe.
Przeczytaj więcej o MICRON3D color 24Mpix.
Przeczytaj więcej o skanowaniu 3D w kolorze.


Obejrzyj „Nowy skaner 3d MICRON3D green 10Mpix firmy SMARTTECH skanowanie 3d w przemyśle”

Komentowanie jest wyłączone