MICRON3D green zostanie pokazany na koreańskich targach KOFAS 2017

SMARTTECH wraz ze swym południowokoreańskim dystrybutorem, firmą KAIS, już za kilka dni zaprezentuje dedykowany przemysłowi skaner MICRON3D green. Koreańskie targi KOFAS 2017 to idealne miejsce, aby zademonstrować najnowocześniejsze urządzenia pomiarowe stworzone z myślą o inżynierii odwrotnej, kontroli jakości i szybkim prototypowaniu.

MICRON3D green to profesjonalny skaner 3D o bardzo wysokiej dokładności 0,07mm dla objętości 600x800cm. Technologia oparta o zielone światło LED pozwala na osiągnięcie wyników o 30% dokładniejszych niż skanery wykorzystujące światło białe. Urządzenia pomiarowe firmy SMARTTECH są na stałe skalibrowane na jedną objętość pomiarową.

Takie rozwiązanie zapewnia, że użytkownik może przystąpić do pracy bez konieczności kalibracji urządzenia. Jest to nie tylko duża oszczędność czasu, ale również eliminacja problemu wpływu kalibracji na dokładność.

MICRON3D green jest także certyfikowany metrologicznie według niemieckiej normy VDI/VDE 2634, dzięki czemu nabywca ma pewność, że błąd pomiaru nie przekracza wartości podanych w certyfikacie dokładności urządzenia. Dodatkowo wykonana z włókna węglowego obudowa gwarantuje nie tylko niezawodność, ale też stabilność za sprawą wewnętrznego systemu antywstrząsowego, który tłumi drgania mogące wpłynąć na dokładność wyników.

Dołączona do skanera nowa wersja oprogramowania sterującego SMARTTECH3Dmeasure v2017 pozwala użytkownikowi na pracę z ponad 300 milionami punktów z prędkością 5 klatek na sekundę bez ryzyka awarii systemu. Moduł kontrolny oprogramowania SMARTTECH3Dmeasure zapewnia możliwość stworzenia kompletnego modelu 3D, a także przeanalizowania jego przekroju. Do każdego zakupionego skanera dodawana jest za darmo najaktualniejsza wersja oprogramowania SMARTTECH3Dmeasure.

Odwiedź nas na stoisku C-18 na targach KOFAS 2017 w mieście Changwon w Korei Południowej pomiędzy 13 a 16 czerwca, aby zobaczyć, jak prezentują się najnowocześniejsze rozwiązania pomiarowe dedykowane przemysłowi!

Przeczytaj więcej o MICRON3D green.
Przeczytaj więcej o zastosowaniu skanerów 3D w przemyśle.


Obejrzyj, jak wygląda skanowanie 3D w przemyśle

Komentowanie jest wyłączone